Диалог, про спортивную одежду на казахском языке. (Заранее спасибо ;D)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Сәлем Айнура -Сәлем Мақсат -Сен спорт киімін алуға барасын ба? -Неге? -Өйткені, дене шынықтыру мұғалімі Анатолий Афанасьевич, бізге оны сатып алыңдар деді -Ал мен онда базарға барып сатып алуым керек ғой оны! -Иә сатып ал -Сенші, сатып алдыңба? -Иә -Жарайды сау бол! -Сау бол!