Діалог, який міг би відбутися між двома подругами дорогою додому після концерту улюбленого співака (співачки,гурту)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Я така вражена від концерту                                                                          - Я тоже я дуже захваті від Вакарчука                                                            - Наталь, а яка тобі пісня сподобалась?                                                          - Мені всі  я його фанатка                                                                              - Я тоже його обожнюю мені всі його пісні подобаються                                  - Так цей концерт був неперевершений                                                             - Це точно от однокласники будуть завидувати                                               - Правда вони просто впадуть коли покажем автограф                                    - Та не кажи Оленко                                                                                           - О ми вже доходимо додому                                                                      - Ну зустрінимося завтра                                                                             - Пака