Діалог з прямою мовою де пряма мова вживається до і після,після слів автора,слова ?

Діалог з прямою мовою де пряма мова вживається до і після,після слів автора,слова ??втора посередині прямої мови
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Привіт! - привітався Андрій. - Привіт!  - Як в тебе справи? - Все добре, дякую.,- відповів Сергій,- А в тебе? - В мене, звісно, також усе добре. - А де твоя сестра? - запитав хлопець. - По-моєму, вона зараз в бібліотеці. Робить домашнє завдання. На мою думку, вона занадто багато часу віддає бібліотеці, але саме завдяки цьому вона дуже добре вчиться. Що ж, мені вже час йти.  Дістаючи телефон з карману,Андрій сказав: "До понеділка!"