Діалог з такою ситуацією, я хочу переставити меблі у своєї кімнаті, а мати доводить, що такі зміни не бажані

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Мамо, тобі треба чимось допомогти? - Ні синку. - Але я так хочу зайнятись чимось корисним! - Ти вже дорослий, от сам і придумай. - А може, я переставлю меблі в своїй кімнаті? - Ні, синочку. В твоїй кімнаті все в порядку. Іди, краще, книжку почитай. - Але мамо! Це кімната моя, і я сам вирішую, що там робити! - Як ти зі мною розмовляєш! Ти повинен слухатись дорослих! - Будь-ласка, мамо! - Синку, в тебе є багато незакінчених справ. Іди попрацюй, а потім поговоримо. - Добре, матусю.