Диалогті толықтырып, өзара сөйлесіңдер.-Сен кинотеатрға жиі барасың ба?-.....-Кинотеатрға кіммен барасың?-....-Қалаңда қандай кинотеатрлар бар?-....-Кинотеатрлар заман талабына сай ма?-....-Сен қандай киноларды ұнатасың?-....-О...

Диалогті толықтырып, өзара сөйлесіңдер. -Сен кинотеатрға жиі барасың ба? -..... -Кинотеатрға кіммен барасың? -.... -Қалаңда қандай кинотеатрлар бар? -.... -Кинотеатрлар заман талабына сай ма? -.... -Сен қандай киноларды ұнатасың? -.... -Отбасыңмен киноға жиі барасың ба? -.... Достарыңмен ше? -....
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Иа,мен кинотеатрга жиі барамын.Себебі: мен кинотеатрға баруды ұнатамын -Көбінесе кинотеатрға сыныптастарыммен барамын -Арман,Қазақстан жəне т.б. -Мен иə деп ойлаймын -Мен көбінесе көретінім өмірде болатын жайт -Мен отбасыммен киноға сирек барамын -Əрине!