Діалох (телефонна розмова) на тему: "Що сьгодні було на уроці алгебри?"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Привіт Марійко, розкажи мені будь ласка, що сьогодні було на уроці алгебри??? -Привіт Таню, сьогодні ми вивчали нову тему про інтеграли, дуже цікава тема. -А яке домашне завдання -Вивчити правило на сторінці 55, та задача 121. -Дякую тобі, допобачення. -Допобачення.