Дібрати спільнокореневі слова до слів льон лісок зелень пічка книжка дубовий шкіряний подорож приніс день роз'їзд пташка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.льон, льняний. 2. лісок, лісовий, ліс, лісний 3.зелень,зелений,зеленистий,зеленіе. 4.пічка,піч, випічка,. 5.книжка,книжний, 6.дубовий,дуб,піддубовий. 7.шкіряний, шкіра. 8.подорож, подорожній, подорожувати. 9.приніс,приносити,принесла,принести 10.день, південь, денний 11.розіізд,розііжій,розііжятися 12.пташка,пташиний,пташеня