Дієприкметниковий зворот входить до складу речення а. Під дубом зелененьким кінь змордований стоїть. б. Через вікно зазирнув клапоть неба, присипаний срібним пилом. в. На

Дієприкметниковий зворот входить до складу речення а. Під дубом зелененьким кінь змордований стоїть. б. Через вікно зазирнув клапоть неба, присипаний срібним пилом. в. На сизих луках скошено траву, і літо буйне в береги ввійшло. г. За один рідний звук ладен буваєш заплатити роком життя.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А. Під дубом зелененьким кінь змордований стоїть.Бо можна викинути з речення. І читатиметься так: кінь змордовпний стоїть