Дигібридне схрещування Кури,які мають на ногах пір*я домінують над курми які його не мають , гороховидна форма гребеня домінує над простою. Гетерозиготніх курей і півнів F1 схрещували між собою і отримали 96 курчат в F2.1) скіл...

Дигібридне схрещування  Кури,які мають на ногах пір*я домінують над курми які його не мають , гороховидна форма гребеня домінує над простою. Гетерозиготніх курей і півнів F1 схрещували між собою і отримали 96 курчат в F2. 1) скільки різних типів гамет може утворити гетерозиготна курка? 2) скільки різних генотипів мали курчата F2? 3)Скільки курчат можуть мати пір*я на ногах і звичайний гребінець? 4) Скільки курчат можуть мати пір*я на ногах і гороховидний гребінець? 5) Скільки курчат можуть мати обидві ознаки в рецесивному стані? ответ с решеткой Пинета, и если можно то фото  с решением)  пожалуйста,очень надо)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)А - оперенные ноги а - неоперенные ноги В - гороховидный гребень в - простой АаBb+AaBb через решетку Пеннета там получается 9:3:3:1 ну и определяй