Динамометр до якого підвішено пів літрову банку з варенням показує 10 Н. ЩО покаже ?

Динамометр до якого підвішено пів літрову банку з варенням показує 10 Н. ЩО покаже ??инамотр якщо банку занурити повністю у воду
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дано: V = 0,5 л = 0,5 × 10 ⁻³ м³ F = 10 Н g = 10 Н/кг ρ (воды) = 1000 кг/м³ Найти: P= ? (вес) Решение: Fa =ρgVт Fa = 1000 кг/м³ ×10 Н/кг × 0,5×10⁻³м³ = 5 Н P = F - Fa P = 10 Н - 5 Н = 5 Н Ответ: 5 Н