Дівоче призвіще Олени Пчілки було Драгоманова . Це призвіще походить від назви козака що обіймав у Війську Запорозькому посаду драгомана . Які обовязки виконувала ця людина ? А) військового обозного Б) військогого судді В) війс...

Дівоче призвіще Олени Пчілки було Драгоманова . Це призвіще походить від назви козака що обіймав у Війську Запорозькому посаду драгомана . Які обовязки виконувала ця людина ? А) військового обозного Б) військогого судді В) військового перекладача Г)військового хорунжого Д) бунчужного
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Війскового судді,буква в