Дівоче призвіще Олени Пчілки було Драгоманова . Це призвіще походить від назви козака що обіймав у Війську Запорозькому посаду драгомана . Які обовязки виконувала ця людина ? А) військового обозного Б) військогого судді В) війс...
Дівоче призвіще Олени Пчілки було Драгоманова . Це призвіще походить від назви козака що обіймав у Війську Запорозькому посаду драгомана . Які обовязки виконувала ця людина ?
А) військового обозного
Б) військогого судді
В) військового перекладача
Г)військового хорунжого
Д) бунчужного
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Війскового судді,буква в