Дівоче прізвище Олени Пчілки (Олени Петрівни Косач) було Драмагова. Це прізвище походить від назви козака, що обіймав у Війську Запорозьку посаду драгмана. Які обов'язки виконувала ця людина на Січі? а) військового обозного; б)...

Дівоче прізвище Олени Пчілки (Олени Петрівни Косач) було Драмагова. Це прізвище походить від назви козака, що обіймав у Війську Запорозьку посаду драгмана. Які обов'язки виконувала ця людина на Січі? а) військового обозного; б) військового судді; в) військового перекладача; г) бунчужного.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в) В) в)√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√√
Гость
Так,це В)Вийсковий перекладач