Діяльність герцога Альби пов*язують із А партизанською боротьбою проти влади Філіппа 2 Б Придушенням повстання іконоборців В Початком національно-визвольної війни

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Повстання охопило всю північ Нідерландів. Герцог Альба зневажливо обізвав ці події "бунтом селюків” і додав: "Це не варто уваги”. Проте він помилився. Повстання на півночі перемагало. Для керівництва повстанням було запрошено герцога Вільгельма Оранського. У липні 1572 р. представники північних провінцій вирішили в переговорах з іспанським королем виступати спільно. Я думаю що В