Для польотів на великих висотах використовують не гвинтові, а реактивні двигуни. ?

Для польотів на великих висотах використовують не гвинтові, а реактивні двигуни. ??е пов'язано з ... повітря. А - низькою температурою Б - малою густиною В - великим тиском Г - великою вологістю Д - великою прозорістю Яка правильна відповідь?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я бы выбрал вариант Б. Вопрос кривоват, но составитель, видимо, имеет в виду этот ответ.