Длина окружности описанной около квадрата равна [latex] 4\pi [/latex] см. Найдите длину квадратаДовжина кола описаного навколо квадрата дорівнює [latex]4 \pi [/latex] см. Знайдіть довжину квадрата.
Длина окружности описанной около квадрата равна [latex] 4\pi [/latex] см. Найдите длину квадрата
Довжина кола описаного навколо квадрата дорівнює [latex]4 \pi [/latex] см. Знайдіть довжину квадрата.
Ответ(ы) на вопрос:
Длина окружности=2*пи*радиус, 4*пи=2*пи*радиус, радиус=2, радиус=сторона квадрата*корень2/2, 2=сторона квадрата*корень2/2, сторона квадрата=2*корень2, периметр=2*корень2*4=8*корень2