Для малюків з дитячого садка учні виготовили 16 ляльок.На кожну ляльку йшло 85г пряжки.чверть усний пряжки була би того колірну,а решта блакитного.Скільки грамів пряжки блакитного колірну витратили учні на виготовлені ляльок

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
16*85=1360 г пряжи витратили на всіх ляльок 1360:4=340 г пряжи білого кольору 1360-340=1020 г пряжи блакитного кольору ========================