Для підтримки організму в кров вводять фізіологічний розчин (0,85-ий розчин натрію хлориду).солі та води , що потрібно взяти для приготування такого розчину масою 5 кг.
Для підтримки організму в кров вводять фізіологічний розчин (0,85-ий розчин натрію хлориду).
солі та води , що потрібно взяти для приготування такого розчину масою 5 кг.
Ответ(ы) на вопрос:
w(NaCl)=m(NaCl)/m(воды +Nacl) так как раствор состоит из этих компонентов
подставим числа 0.85= х/5000
х=4250
m(NaCl)= 4250г
m(H2O)=5000-4250=750г