Для приготування фруктового напою повар використав 800 г полуницi й вишнi. Полуницi вiн взяв 240 г. Але напiй видався йому недостатньо смачним. Тодi вiн додав смородини - 210 г бiльше, нiж вишнi. Скiльки грамiв смородини викори...

Для приготування фруктового напою повар використав 800 г полуницi й вишнi. Полуницi вiн взяв 240 г. Але напiй видався йому недостатньо смачним. Тодi вiн додав смородини - 210 г бiльше, нiж вишнi. Скiльки грамiв смородини використав повар?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)800-240=560(г)-вишні використав повар 2)560+210=770(г)-смородини використав повар Відповідь: повар використав 770 г смородини .