Для приготування клею взяли 2 склянкиДля приготування клею взяли 2 склянки крохмалю і 18 склянок води. У скільки разів менше взяли крохмалю, ніж води?А ТАКОЖ СКЛАСТИ ОБЕРНЕНУ З ВІДПОВІДДЮ 18.ДЯКУЮ.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 18:2=9(разів) Для приготування клею взяли 2 склянки крохмалю і у 9 разів більше склянок води.Скільки взяли води?