Для роздрукування рукопису були використані дві копіювальні машини.Перша машина може виконати всю роботу за 20 хв.,а друга за півгодини.За скільки хвилин вони роздрукують цей рукопис,працюючи одночасно?
Ответ(ы) на вопрос:
відповідь:30 хвилин вони роздрукують цей рукопис, працюючи одночасно.
І машина виконує 1/20 роб/хв ІІ машина - 1/30 роб/хв 1/20+1/30=5/60=1/12роботи за 1хв. Всю роботу машини виконають за 12хвилин,працюючи одночасно.