До бруска, розташованого на гормзонтальній поверхні стола, за допомогою динамометра прикладають горизонтальну силу 3 Н. Брусок при цьому рухається рівномірно в напрямку дії сили. а) Чому дорівнює сила тертя, що діє на брусок? ...

До бруска, розташованого на гормзонтальній поверхні стола, за допомогою динамометра прикладають горизонтальну силу 3 Н. Брусок при цьому рухається рівномірно в напрямку дії сили. а) Чому дорівнює сила тертя, що діє на брусок? б) Як поводитиметься брусок і якою буде сила тертя, якщо динамометр показуватиме 2 Н?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сила трения компенсируется силой тяги и ровна 3Н. Если динамометр будет показывать 2 Н, то тело будет находиться в покое и сила трения спокойствия будет равна 2Н