До дня відкриття нового магазину надули 580 кульок-зелених,жовтих і червоних. Зелених і жовтих було 500 кульок. Скільки було білих кульок, якщо відомо, що їх на 19 більше, ніж

До дня відкриття нового магазину надули 580 кульок-зелених,жовтих і червоних. Зелених і жовтих було 500 кульок. Скільки було білих кульок, якщо відомо, що їх на 19 більше, ніж червоних?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 580-500=80 (красных шариков) 2) 80+19=99 (белых шариков).