До іншомовних слів добрати з довідки синоніми - українські слова. Лексикон, лінгвіст, процент, аргументи, контроль, адвокат, лайнер, пілот, імітація, лаконічний. ДОВІДКА: Відсоток, словник, доказ, мовознавець, перевірка, літак...

До іншомовних слів добрати з довідки синоніми - українські слова. Лексикон, лінгвіст, процент, аргументи, контроль, адвокат, лайнер, пілот, імітація, лаконічний. ДОВІДКА: Відсоток, словник, доказ, мовознавець, перевірка, літак, стислість, льотчик, захисник, наслідування.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
лінгвіст-мовознавець процент-відсоток аргумент-доказ лаконічний-стислість імітація-наслідування лайнер-літак пілот-льотчик лексикон-словник контроль-перевірка адвокат-захисник
Гость
Лексикон- словник Лінгвіст-мовознанець Процент-відсоток. Аргумент-доказ. Контроль-перевірка. Адвокат-захисник Лайнер-літак. Пілот-льотчик, Імітація-наслідування. лаконічність-стислість