До кожного з дієпрмкметників доберіть дієслово,від якого він утровений. Слова: Знижений,приречений,замішаний,повержений,розбуджений,попереджений,уміщений,спрощений. БУДУ БЛАГОДАРНА!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Знижений- знижувати, ,приречений-приречити, ,замішаний-замiшати,,повержений -? ,розбуджений-розбудити,,попереджений-попередити,уміщений-умiщувати,спрощений-спрощувати.