До магазину привезли в ящиках 72 кг моркви по 9 кг у ящику і 32 кг часнику по 8 у ящику. Скільки всього ящиків овочів привезли до магазину. У скільки разів більше ящиків моркви ніж ящиків часнику привезли до магазину. На скільк...

До магазину привезли в ящиках 72 кг моркви по 9 кг у ящику і 32 кг часнику по 8 у ящику. Скільки всього ящиків овочів привезли до магазину. У скільки разів більше ящиків моркви ніж ящиків часнику привезли до магазину. На скільки менше ящиків часнику ніж ящиків моркви привезли до магазину
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)72:9=8 ящиків моркви        2)32:8=4 ящиків часнику      3)8+4=12 ящиків овочів привезли до магазину     4)8-4=4 на 4 ящиків менше ящиків часнику.