До магазину завезли 1.2т.картоплі.За перший день продали 0.2 усієї картоплі,а за другий 1/3решти.Скільки кілограмів картоплі продали за другий день?
До магазину завезли 1.2т.картоплі.За перший день продали 0.2 усієї картоплі,а за другий 1/3решти.Скільки кілограмів картоплі продали за другий день?
Ответ(ы) на вопрос:
1, 2Т=1200 КГ. 0,2 УСІЄЇ КАРТОПЛІ= 240КГ 1200-240= 960 960:3= 320 КГ- ПРОДАЛИ
Не нашли ответ?
Похожие вопросы