До нас у гості приїхала бабуся.Вона привезла мені гостинці із села: малинове варення та мед. Я подарую їй свій малюнок. Завтра ми у двох підемо до театру. Як добре,що бабуся приїхала. (визначити кількість речень у тексті, та ви...

До нас у гості приїхала бабуся.Вона привезла мені гостинці із села: малинове варення та мед. Я подарую їй свій малюнок. Завтра ми у двох підемо до театру. Як добре,що бабуся приїхала. (визначити кількість речень у тексті, та виписати службові слова з другого речення)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
5 речень  службові слова із , та
Гость
у тексті 5 речень. службові слова: із, та.