До однієї групи за значенням належать усі прикметики рядка А) Оксанина книжка, рідна сторона, братів костюм Б) новий ноутбук, заяча душа, далека дорога В) залізний шолом, зоряний вечір, мудра порада Г) холодне серце, холодне по...

До однієї групи за значенням належать усі прикметики рядка А) Оксанина книжка, рідна сторона, братів костюм Б) новий ноутбук, заяча душа, далека дорога В) залізний шолом, зоряний вечір, мудра порада Г) холодне серце, холодне повітря, зимовий холод
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пойму "Г" но я могу ошибаться
Гость
г) тому що словосполучення відповідає на питання :1 слово :яке? який?,2 слово:що?