До поданих слів доберіть спільнокореневі, які б ілюстрували явище чергування приголосних: дорога____________________________________________________________ вухо__________

До поданих слів доберіть спільнокореневі, які б ілюстрували явище чергування приголосних: дорога____________________________________________________________ вухо__________ ____________________________________________________ пасіка____________________________________________________________ тихий____________________________________________________________ запросити
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дорога-доріжка, вухо-вушко, пасіка-пасічник, тихий-тиша, запросити-запрошення