До поданих прикметників  добери антонім .з одним із них склади і запиши речення.  ГЛИБОКИЙ-        ПОРОЖНІЙ-            ВІДВАЖНИЙ -           МІЛКОВОДНИЙ-        ГУСТИЙ-

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
глибокий-мілкий порожній-повний відважний-боягузливий мілководний-повноводний густий-рідкий Літом я купався в ставку місцями він був глибокий а місцями мілкий