До поданих прикметників доберіть іменники, утворюючи з ними словосполучення. З'ясуйте значення цих слів. Виборний, виборчий; військовий, воєнний; гарантований, гарантійний; книжковий, книжний; писемний, письмовий, письменний; і...

До поданих прикметників доберіть іменники, утворюючи з ними словосполучення. З'ясуйте значення цих слів. Виборний, виборчий; військовий, воєнний; гарантований, гарантійний; книжковий, книжний; писемний, письмовий, письменний; інформативний, інформаційний; перекладацький, перекладний; чисельний, численний.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Виборна посада і виборча дільниця; військове спорядження і воєнний стан; гарантований результат і гарантійний талон; книжковий клуб і книжний стиль; писемне джерело, письмовий дозвіл і письменна людина; інформативний виклад й інформаційний бюлетень; перекладацька діяльність і перекладний словник; чисельна перевага і численна група.