До поданих присливникив добрати синоними   умило.нижно.любо.швидко.казково

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Уміло-вправно; Ніжно-ламко, м'яко, тендітно, делікатно; Любо-мило, жадано; Швидко- стрімко, квапливо, жваво; Казково- чарівно, незвичайно.
Гость
Уміло-вправно ніжно-лагідно,ласкаво,трепетно любо-мило,любязно,приємно швидко-хутко,скоро,жваво казково-чудесно,неперевершено