До шкільної їдальні завезли апельсини, мандарини і банани.Апельсини становили 3/5 ?

До шкільної їдальні завезли апельсини, мандарини і банани.Апельсини становили 3/5 ??сіх фруктів, мандарини — 9/17 остачі, а банани — решту 16 кг. Скільки всього кілограмів фруктівзавезли в їдальню?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-3/5=2/5 всіх фруктів складали мандарини та банани 2/5*9/17=18/85 всіх фруктів складали мандарини 2/5-18/85=16/85 всіх фруктів склвдали банани 16:16/85=85 кг фруктів завезли до їдальні =============================