До слів добрати антоніми позичати- брати- нагинати- відкручувати- мовчати- спати- шити- купувати- сумувати- молодіти- квітнути- утікати-

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
позичати - віддавати брати - давати нагинати - .... відкручувати - прикручувати мовчати - кричати спати - .... шити - рвати купувати - продавати сумувати - веселитись молодіти - старіти квітнути - в"янути утікати - ...