До свята учни другого класу зробили 35 витинанок учни першого на 12 менше а учни третього на 13 витинанок бильше ниж учни другого класу. на скильки бильше витинанок зробили учни третього класу ниж першого. розвяжи задачу двома ...
До свята учни другого класу зробили 35 витинанок учни першого на 12 менше а учни третього на 13 витинанок бильше ниж учни другого класу. на скильки бильше витинанок зробили учни третього класу ниж першого. розвяжи задачу двома способами.
Ответ(ы) на вопрос:
1 спосіб:
1)35-12=23(вит.)-зробили учні 1 класу
2)35+13=48(вит.)-зробили учні 3 класу
3)48-23=25(вит.)-на ст. учні 3 класу зробили більше,ніж 1
2 спосіб:
1)(35+13)-(35-12)=48-23=25(вит.)-на ст. учні 3 класу зробили більше ,ніж 1