До весняних свят у типографії надрукували 1200 вітальних листівок, 4 год друкували листівки одного виду і 2 год іншого виду, друкувавши щогодинно однакову кількість листівок, Скільки листівок кожного виду надрукували в типограф...

До весняних свят у типографії надрукували 1200 вітальних листівок, 4 год друкували листівки одного виду і 2 год іншого виду, друкувавши щогодинно однакову кількість листівок, Скільки листівок кожного виду надрукували в типографії?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)пусть 1 год это 1 часть, тогда 4+2=6 лет(частей) 2)1200/6=200 листовок 3) 200*4=800 листовок одного вида 4)200*2=400 листовок другого вида