Добавьте пожалуйста к этому тексту свое мнение , что бы вы хотели добавить в этот текст НА КАЗАХСКОМ и пожалуйста с переводом на русский !

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен бул матиндеги айтылгандармен толыктай келисемин. Себеби тартип болмаган жерде билим де болмайды. озимиздин кунделикти окитын жеримизде тазалыкты сактауымыз кажет. сол себепти кезекшиликтин болганы дурыс жане ол кадагаланып отырылуы керек.