Добери антоніми до прикметників. рідний батько. рідна земля. слабкий голос. слабке здоровя. старе дерево. стара будівля.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
рідний батько - вітчим рідна земля - чужина слабкий голос - сильний голос слабке здоров`я - міцне здоров`я старе дерево - молоде дерево стара будівля - нова будівля
Гость
рiдний батько-вiтчим. рiдна земля-чужина. слабкий голос- сильний голос.слабке здоровя-мiцне здоровя. старе дерево-молоде дерево.стара будiвля-молода будiвля.