Добери до кожного іменника такі прикметники,які б характеризували предмет з різних боків. Диня(за розміром,кольором,смаком).Площа(за часом існування,розміром,місцем розташуванням).Паляниця(за назвою зернової культури,за розміро...

Добери до кожного іменника такі прикметники,які б характеризували предмет з різних боків. Диня(за розміром,кольором,смаком).Площа(за часом існування,розміром,місцем розташуванням).Паляниця(за назвою зернової культури,за розміром,якістю випікання)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Диня велика , жовта , солодка.