Добери до поданих слів антоніми з довідок. героїзм вогкий рано так малесенький лівий друг будувати щедрий учора уперед довідка: назад сьогодні скупий руйнувати во...

Добери до поданих слів антоніми з довідок. героїзм вогкий рано так малесенький лівий друг будувати щедрий учора уперед довідка: назад сьогодні скупий руйнувати ворог правий величенький ні пізно сухий страх
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Героїзм - страх Вогкий - сухий рано - пізно так - ні малесенький - величенький лівий - правий друг - ворог будувати - руйнувати щедрий - скупий учора - сьогодні уперед - назад
Гость
Героїзм -Страх. Вогкий - сухий Рано-пізно Так - ні Малесенький - велеченький Лівий - правий Друг - ворог Будувати - руйнувати Щедрий - скупий Учора - сьогодні Уперед - назад