Добери поривняння: ранок,мов ... витерець,як ... соняшник,наче ... ричка,наче... день,як... книжка,неначе...

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ранок,мов краплинка роси. вітерець,як листячко летить. соняшник,наче сонечко. річка,наче стрічечка. день,як комета швидка. книжка,неначе перлина.
Гость
ранок, мов раннє сяйво вітерець ,як тепле сонце соняшник,наче квітка всього світу річка, наче долоня день, як свято книжка, неначе джерело важливих знань