Добери прикметники до слів берізка, дуб,сосна, щоб утворені словосполучення можна було використати тільки в науковому описі. склади і запиши речення з одним зі словосполучень.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Струнка берізка, могутній дуб, пишна красуня сосна. Біля школи росте струнка берізка, вона кожного ранку зустрічає школярів, шелестом своїх листочків.