Добери та запиши спільнокореневі словаліс--------------------------------------сад------------------------------------дуб-----------------------------------

Добери та запиши спільнокореневі слова ліс-------------------------------------- сад------------------------------------ дуб-----------------------------------
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ліс - лісовик, лісочок, лісовий, праліс. Сад - садівник, садочок, садовий, саджати. Дуб - дубок, дубочок, дубовий.