Доберіть до іншомовних слів українські відповідники. Слова запишіть парами. ЗРА?

Доберіть до іншомовних слів українські відповідники. Слова запишіть парами. ЗРА??ОК. Каліграфія – краснопис. Інформація, дистанція, лінгвіст, компроміс, волонтер, рандеву.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дистанція - відстань, компроміс - рішення, рандеву - зустріч, лінгвіст - мовознавець, філолог, волонтер - доброволець, люди які допомагають безкорисливо.