Доберіть до кожного архаїзму його синонім будь-ласка Довідник:Говорити щоки поет палець добрий каныкули рука орач зозуляАрхаїзми:ректи ланіти перст благий десниця вакації ратай піїт зигзиця

Доберіть до кожного архаїзму його синонім будь-ласка  Довідник:Говорити щоки поет палець добрий каныкули рука орач зозуля Архаїзми:ректи ланіти перст благий десниця вакації ратай піїт зигзиця
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ректи - говорити Ланіти - щоки Перст  - палець Благий - добрий Десниця - рука Вакації - канікули Ратай - орач Піїт - поет Зигзиця - зозуля