Доберіть до кожного з поданих слів його форму або спілнокореневе слово щоб відбувалося чергування голосних звуків.Запішить слова парами,а поряд —звуків що чергуються. нога, / плести,соколи,четверти...

Доберіть до кожного з поданих слів його форму або спілнокореневе слово щоб відбувалося чергування голосних звуків.Запішить слова парами,а поряд —звуків що чергуються. нога, / плести,соколи,четвертий,ломити,мести заганяти ,пекти ,стелити ,беру,летіти,перехід,гора,женитися,корінь,застебнути
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
нога-ніжка о-і плести-заплітати е-і соколи-сокіл о-і четвертий-четвірка е-і ломити-ламати о-а мести-замітати е-і заганяти-женуть а-е пекти-запікати е-і стелити-постіль е-і беру-забирати е-и летіти-літак е-і перехід-ходити і-о гора-гір о-і женитися-жінка е-і корінь-підкореневий і-е застебнути-застібка е-і