Доберiть до поданих слiв спiльнокореневi з префiксами пре-, при-. Днiпро, поганий, солити, звати, колоти, пудра, дорога, солодкий, копати, кропити, святий, чудовий, лаштувати, сьорбати, чiпляти, зачиняти, згадати, старець, захо...

Доберiть до поданих слiв спiльнокореневi з префiксами пре-, при-. Днiпро, поганий, солити, звати, колоти, пудра, дорога, солодкий, копати, кропити, святий, чудовий, лаштувати, сьорбати, чiпляти, зачиняти, згадати, старець, заховати.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Днiпро - придніпровський, поганий - препоганий, солити - присолити, звати - призвати, колоти - приколоти, пудра - припудрити, дорога - придорожній, солодкий - пресолодкий, копати - прикопати, кропити - прикропити, святий - пресвятий, чудовий - пречудовий, лаштувати - прилаштувати, сьорбати - присьорбувати, чiпляти - причепити, зачиняти - причинити, згадати - пригадати, старець - престарий, заховати - приховати.