Доберіть до слів читає, працюють, малювали, записав, стрибати по 3 іменника.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Хлопець читає, мама читає, вчителька читає 2. Батьки працюють, вони працюють, телевiзори працюють 3. Художники малювали, дiтлахи малювали, знайомi малювали 4. Вiн записав, брат записав, телевiзор записав 5. С трибати у лiжко, стрибати iз лiтака, стрибати з парашютом