Доберіть до слова секрет два спільнокореневі,одне з яких було б дієсловом,а інше -прикметником.Складіть і запишіть невеликий текст на тему Мій маленький секрет.Використовуйте дібрані спільнокореневі слова для звязку речень у те...
Доберіть до слова секрет два спільнокореневі,одне з яких було б дієсловом,а інше -прикметником.Складіть і запишіть невеликий текст на тему Мій маленький секрет.Використовуйте дібрані спільнокореневі слова для звязку речень у тексті.
Ответ(ы) на вопрос:
Секретничати, секретний.
1.Моя подруга вміє секретничати.
2.Я маю секретного агента, але нікому це не скажу.