Доберіть українські відповідники до іншомовних слів акомпанемент, еталон , аргум?

Доберіть українські відповідники до іншомовних слів акомпанемент, еталон , аргум??нт, біографія, елітний , ностальгія, менталітет, гарантія, парадокс, абітурієнт, гелікоптер.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Супровід, зразок, доказ/підтвердження, життєпис, відбірний/добірний, туга (за минулим), умонастрій, запорука, нелогічність/невідповідність, вступник, вертоліт